תפריט

"צוואה", במובן הכללי, היא כל אמירה או ציווי אשר מבקש ומצפה אדם שיעשה למענו או בענייניו לאחר מותו. במובן המשפטי, "צוואה" היא מסמך משפטי בו מורה אדם מה ייעשה ברכושו לאחר מותו, אשר יהא בר-תוקף - אם נעשה באחת הדרכים הקבועות בדין, ולא נפל בו פגם שלא ניתן לתיקון.

הסכם ממון, לא לעשירים בלבד! למי כדאי לעשות הסכם ממון? מה ההבדל בין הסכם ממון טרום נישואין והסכם ממון לאחר הנישואין? הנה חמש עובדות שחשוב לדעת:

הזוגיות נגמרה, החלטתם להתגרש. שאלו את חבריכם הגרושים ותיווכחו לדעת שזה לא מוכרח להיות סוף העולם. להקת בנזין אמרה בזמנו: "לכל סיום יש התחלה חדשה, ותמיד הפרידה היא קשה". האמנם? תמיד הפרידה היא קשה? כן, מסתבר שכן, למתגרשים, גם לאלו שיזמו את המהלך, חלק מהפרידה תמיד קשה.

גירושין הם מצב מאתגר, מלא רגשות ולא פשוט כלל. הסיבות לגירושין רבות, ובני הזוג, כמעט תמיד, עסוקים בהאשמות ובמריבות. האסוציאציה הראשונה שעולה לרובנו בראש כשאנחנו מדברים על גירושין היא הסצנות שכולנו מכירים מסרטי הוליווד בהם מתעופפים רהיטים, קללות עסיסיות מופרחות לאוויר, לכלוך של שנים עולה וצף על פני השטח וקושי, הרבה קושי.

הסכמים לחיים משותפים וחתונות אלטרנטיביות

אנחנו יודעים גם לחבר בין בני זוג! מזל טוב! בשעה טובה, החלטתם לקשור את גורלכם וחייכם בגורל בחיר או בחירת לבכם, ומכל סיבה שהיא - אתם בוחרים שלא למסד את הקשר באמצעות נישואין.

sphone icon072-222-0630

fax icon072-222-0631

location iconבית סילבר, אבא הלל 7, רמת גן 5252204

 

 

google plus iconlinkdin iconfacebook icon 

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית!
Invalid Input