תפריט

גירושין הם מצב מאתגר, מלא רגשות ולא פשוט כלל. הסיבות לגירושין רבות, ובני הזוג, כמעט תמיד, עסוקים בהאשמות ובמריבות. האסוציאציה הראשונה שעולה לרובנו בראש כשאנחנו מדברים על גירושין היא הסצנות שכולנו מכירים מסרטי הוליווד בהם מתעופפים רהיטים, קללות עסיסיות מופרחות לאוויר, לכלוך של שנים עולה וצף על פני השטח וקושי, הרבה קושי.

יש לי חדשות בשבילכם, גירושין ממש לא חייבים להיראות ככה!

רבים מהזוגות המתגרשים כיום כבר מבינים שכדאי מאוד להימנע מלהגיע למקומות האפלים האלה, שהליך גירושין ארוך, מסובך ונוראי בבתי המשפט מזיק לכולם: לילדים (בראש ובראשונה), לשני בני הזוג (ולאמון שלהם בבני המין השני, לאמונה באהבה ולסיכוי לזוגיות חדשה בהמשך), ולכיס של שני הצדדים.

גירושין בהסכמה

זוגות רבים בוחרים בדרך המכבדת וההגונה שמובלת בתקשורת מלאה על-ידי מגשר מוסמך לכתיבת הסכם גירושין, גירושין בהסכמה.

אותם זוגות מצליחים להפנים, על אף מכלול הרגשות שנלווים למצב, שהגירושין הם לא רק סוף, אלא התחלה חדשה. שני ההורים נשארים הוריהם של הילדים - וככאלה, הם מתחייבים לשמור על כבודו של השני אל מול הילדים.

הזוגות האלה, שהחליטו שעדיפה דרכם בנפרד זה מזו על זוגיות שאיננה מתאימה יותר - ניגשים לתהליך באומץ, מתוך הבנה כוללת של המצב המשפחתי המשתנה, מתוך כבוד אחד לשנייה ואהבה אינסופית לילדיהם.

גישור והסכם גירושין

אני מעריצה זוגות כאלה וגאה מאוד לשמש להם מגשרת, בתפקיד נטרלי אותו אני רואה כשליחות: אינני מייצגת אף אחד מהצדדים, אני מגיעה להסתכל על מצבם ממעוף הציפור. אני מכוונת את המתגרשים כיצד להגיע לתחשיב מהימן של הוצאות משק הבית שלהם כיום, איך לקבוע את גובה המזונות החודשיים, מהם הסדרי הראייה, כיצד לחלק ביניהם את הרכוש שצברו - וכל זאת תוך תקשורת אדיבה, שיח מכבד ונעם הליכות.

זוג שאינו מסוגל לזה - אינו בשל לגישור, והתהליך מופסק.

גירושין בהסכמה הם פתרון מצוין לסיום קשר הנישואין, לשמירה על מרחב מכבד בין המתגרשים ולשמירה ומזעור נזקים לילדים. בכל שלב בחיים אפשר לסיים את הקשר הזוגי בדרך שתאפשר לכל אחד מבני הזוג להמשיך הלאה בכבוד. אפשר להגיע לפשרה טובה שתיתן לכל אחד את מה שהוא זקוק לו במיוחד ביציאה מהחיים המשותפים.

אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה בנושא גירושין בהסכמה, הסכם גירושין, גישור משפחתי, גישור זוגי.

אני כאן, בשבילכם.

הסכמים לחיים משותפים וחתונות אלטרנטיביות

אנחנו יודעים גם לחבר בין בני זוג! מזל טוב! בשעה טובה, החלטתם לקשור את גורלכם וחייכם בגורל בחיר או בחירת לבכם, ומכל סיבה שהיא - אתם בוחרים שלא למסד את הקשר באמצעות נישואין.

sphone icon072-222-0630

fax icon072-222-0631

location iconבית סילבר, אבא הלל 7, רמת גן 5252204

 

 

google plus iconlinkdin iconfacebook icon 

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית!
Invalid Input