תפריט

הסכם ממון הוא חוזה משפטי ייחודי שנערך בכתב בין בני זוג (ומקבל אישור רשמי), שמסדיר בצורה ברורה את ענייני הממון והרכוש הקיימים והעתידיים - בהתאם לרצון והבחירה שמוסכמים עליהם.

ההסכם מאפשר מין "תעודת ביטוח", מהפן המשפטי, וקובע שבמקרה של סיום הקשר יהיה פתרון ברור שימנע מחלוקות כספיות קשות ומשמעותיות. בני הזוג קובעים ומגדירים במסגרתו את המבנה המוסכם של יחסיהם הממוניים.

הסכם ממון כזה יכול להיערך לפני הנישואין, או במהלכם, והסכם דומה (עם כותרת שונה) יכול להיערך גם בין בני זוג שאינם נשואים.

את הסכם הממון אפשר לערוך בתקופה הטובה של הזוגיות, דבר שמאפשר תקשורת חיובית בין בני הזוג וגיבוש החלטות חשובות, באופן הוגן ובאווירה מכובדת, נעימה ושקולה, לקראת העתיד לבוא. הסכם ממון מקצועי מגן על שני בני הזוג תוך יצירת מנגנון משפטי מסודר ומושכל, קבוע ומתוכנן מראש, במסגרתו, במקרה של פרידה, אף אחד לא יוצא מהזוגיות מקופח או מופתע, מהפן הכלכלי.

משרד עורכי דין רונית מר עורכים הסכמי ממון בצורה מכבדת, מחושבת והוגנת שמאפשרת לכם לעסוק בקשר שלכם ללא דאגות מיותרות לגבי העתיד, ומשאיר לכם להתמקד בדברים החשובים: לאהוב, לצמוח ולהתפתח יחד.

לפרטים נוספים ולשאלות בנושא הסכמי ממון צרו קשר אתנו, אנחנו כאן, בשבילכם.

הסכמים לחיים משותפים וחתונות אלטרנטיביות

אנחנו יודעים גם לחבר בין בני זוג! מזל טוב! בשעה טובה, החלטתם לקשור את גורלכם וחייכם בגורל בחיר או בחירת לבכם, ומכל סיבה שהיא - אתם בוחרים שלא למסד את הקשר באמצעות נישואין.

sphone icon072-222-0630

fax icon072-222-0631

location iconבית סילבר, אבא הלל 7, רמת גן 5252204

 

 

google plus iconlinkdin iconfacebook icon 

בבקשה הזן את שמך המלא!
יש להזין מספרים בלבד!
נא להזין כתובת מייל תקנית!
Invalid Input